in English
 
Про нас
Публікації
Програми
Наші друзі, рекомендовані сайти
Консультації та навчання
Контакти
Сонце Геліос. Львівська регіональна асоціація астрологів
Зодіак
 
 
 

Гороскоп на рік.

Прогнози на задану тему, графічне представлення...

 
 
 
063 022 70 11 Олександр
прогноз по e-mail


         Вас цікавить гороскоп на рік, але не влаштовують загальні формулювання і розмиті фрази? Бажаєте отримати цілком конкретну інформацію, у зручному вигляді?


          Пропонуємо прогнози на задану тему, у зручному графічному представленні, в якому одразу видно сприятливі і несприятливі періоди, коли існує найбільша імовірність виникнення сприятливої або несприятливої події.

Перелік тем, по яким можливі прогнози:
 • Фінанси;
 • Поїздки, транспорт;
 • Партнерські відносини, в особистій сфері;
 • Партнерські відносини, в діловій сфері;
 • Робота, кар'єра;
 • Здоров'я;
 • Небезпека, нещасні випадки;
 • Будь які інші теми, які можуть цікавити (треба докладно описати, що саме цікавить)...
         Розглянемо на прикладі - візмемо тему роботи і кар'єри, припустимо, що клієнта цікавить, коли є несприятливі періоди, коли можуть бути неприємності на роботі, а коли навпаки - хороші періоди для роботи і кар'єрного росту.

У будь який момент часу людина відчуває позитивну й негативну дію планет, у кожній сфері своєї діяльності, зрозуміло що якщо переважають позитивні впливи - період вдалий, якщо негативні - період несприятливий.

Розглянемо отриманий графік, на рік:

         Річний графік

По вертикалі зображена сила впливу у відносних балах, по горизонталі - дати. Зелена лінія показує позитивні, сприятливі впливи, червона - несприятливі, негативні.

Ми бачимо, що графік складений на період з Лютого по Грудень 2011 року, і він відображує тенденції у сфері роботи й кар'єри.

Зауважимо, що в 02, а також у 08, і 10-11 місяцях червона лінія проходить явно вище зеленої, отже переважають негативні тенденції у сфері роботи й кар'єри, тобто можливі неприємності на роботі, несприятливо для кар'єрного росту. Не варто в ці періоди робити якісь "різкі рухи", це період з найменьшим коефіцієнтом корисної дії.

Навпаки, у 09 місяці ми спостерігаємо, що зелена лінія проходить вище червоної, а отже це період сприятливий для роботи і кар'єрного росту, отже в цей період варто прикласти максимум зусиль, оскільки буде найвищий коефіцієнт корисної дії. В цей період можна гарно проявити, показати себе.

У інших місяцях червона і зелена лінії йдуть приблизно на одному рівні, вище то одна, то друга, отже в цих місяцях треба дивитися більш детально, на які числа припадає більше позитивних, а на які - більше негативних впливів.

Для прикладу, розглянемо деталізацію за лютий місяць:

         Місяць Лютий

Як добре видно на графіку, негативні тенденції у лютому переважають, як ми це бачили і з загального річного графіка. Проте тепер ми можемо зробити деталізацію по числах - так добре видно, що в районі 1, 6-7, а також 16 числа зелена лінія піднімається найвище, і вирівнюється з червоною, отже це найбільш сприятливі дати у цьому, в цілому несприятливому місяці.

Слід зауважити, що якщо якийсь період несприятливий для якоїсь однієї теми, наприклад роботи, то це не означає, що в той самий час він не може бути дуже сприятливим для іншої теми, наприклад кохання і особистих стосунків!!!

Подивимось тепер, як на детальному графіку буде виглядати наш дуже сприятливий вересень місяць:

         Місяць Вересень

Одразу видно, що друга половина місяця значно більш вдала, особливо варто звернути увагу на періоди, де червона лінія залишилася далеко внизу, а зелена в цей час робить максимум. А саме - найсприятливіші періоди це 17-19, 22-23, і 26-28 числа, хоча після 12 числа позитивні тенденції вцілому явно переважають. Початок місяця - з 1 по 3, і також період з 10 по 11 в цілому найменш сприятливі у цьому загалом сприятливому місяці.

Ми розглянули два протилежні випадки - сильно позитивний і сильно негативний періоди, такі що одразу виділялися навіть на річному графіку. Розглянемо тепер не такий очевидний варіант, наприклад подивимося деталізацію за червень місяць:

        Місяць червень

Ми бачимо на графіку, що вплив перемінний, явно видні періоди коли переважають позитивні тенденції, і коли переважають негативні.

        Взагалі - найбільш сприятливими слід вважати - коли зелена лінія піднімається, а червона одночасно з цим - падає. І звісно, максимуми зеленої лінії (якщо червона лінія далеко внизу). Найбільш несприятливим періодами слід вважати дні, коли червона лінія піднімається, а зелена одночасно опускається, і максимуми червоної лінії (якщо зелена внизу).

Виходячи з цього можна сказати, що у червні найбільш сприятливими є 4-6 число. Наприклад, 23-24 зелена лінія також робить максимум, але приблизно на тому ж рівні і в той самий час червона лінія також робить максимум, отже це явно гірше, чим 4-6 числа. А 9-10 також хороші дні, втім слабші, ніж 4-6, оскільки зелена лінія проходить значно нижче. Найбільш несприятливі, зрозуміло 19-21, також буде несприятливо 13-14 і 7-8 (сила несприятливого впливу вказана у порядку спадання, оскільки ці червоні максимуми нижчі).

Отже, як ми могли бачити, графічне представлення прогнозу дає можливість просто і зручно оглянути тенденції що до даної теми, річний графік дає картину в цілому (при бажанні можна побудувати графік і на кілька років), а місячні графіки дозволяють зробити деталізацію вже по конкретних числах. Такі графіки можуть бути побудовані практично для кожної теми, і є індивідуальними для кожної людини.

Щоб побудувати графіки, потрібно вказати слідуючі дані:

 • Число, місяць і рік народження;
 • Час народження (вказати джерело - наприклад, бірка з роддому, чи зі слів матері. Якщо час відомий дуже неточно - астролог повинен проводити додаткове уточнення - ректифікацію карти народження, для цього будуть потрібні додаткові дані);
 • Місце народження (якщо це малий населений пункт, то вказати також країну, область і район, а також найближчий великий населений пункт);
 • Період, за який слід зробити прогноз;
 • Тема прогнозу (слід максимально деталізувати, наприклад: вказати - "партнерські стосунки" буде недостатньо, бо можуть бути ділові партнерські стосунки, а можуть бути особисті).
    Контакти:
    063 022 70 11 Олександр
    прогноз по e-mail
 
 
 
 
  Яндекс.Метрика


Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter